Vítám Vás na stránkách kavalířice Jamby

 

 

 

 


Novinky

Aktuálka

10.04.2011 14:41
Konečně jsem po několika perných týdnech dopsala diplomku a tak se můžu vrhnout na aktuálku. V únoru, konkrétně 26.2. jsem se s Jambou vydala na neoficiálky, které se konaly na Pandě v Motole. Závody byly příjemný a Jamba běhala celkem hezky, takže jsem jela domů s pozitivními pocity. První běh...

—————

Malilinkatá aktualizace

24.01.2011 20:57
Po Vánocích se opět s Jambou naplno vracíme do tréninkového procesu. Už nám pomalu začínám přihlašovat závody na jaro, takže se tady můžete podívat, kde nás kdy můžete potkat. Zatím tam toho moc není, ale asi ještě někam se vypravíme. V neděli jsme s Jambou vyrazili na agi trénink k Evičce...

—————

Víkend v Litomyšli

23.11.2010 19:16
V pátek odpoledne jsem sebrala Jambu a vydali jsme se směr hlavní nádraží, kde jsme měli sraz s Evou a její smečkou :). Kromě toho, že jsme na sebe čekali pod odjezdouvou tabulí, ale každá v jiném patře, tak nalodění proběhlo celkem hladce i když samostané kupé se nám ukořistit nepodařilo. Cesta...

—————

Fotky z nedělních dvojzkoušek

31.10.2010 20:38
Přidávám pár fotek z nedělních dvojzkoušek. Ke shlédnutí jsou tady.

—————

Dvojzkoušky Kyje

28.10.2010 21:32
Dnes nás s Jambou čekali dvojzkoušky v Kyjích. A jelikož Jamba už týden hárá, tak jsem tomu moc šancí nedávala, protože jí momentálně zajímají jiné věci než běhání a bála jsem se, že se nebude soustředit. Hodně teď doma s Jambou piluju samostatný slalom, tak jsem si chtěla ověřit, jak na tom...

—————

Fotky z MR Kavalírů

04.10.2010 18:46
Vložila jsem prvních pár fotek z nedělního MR Kavalírků. Moc za ně děkujeme Zdemol a Zuzce N. Kouknout se můžete tu.

—————

MR Kavalírů

03.10.2010 21:52
    Dnes jsme se s Jambou vydali na MR Kavalírů v agility. Tyto závody jsem přihlašovala krátce po návratu z letního tábora a ještě v euforii,jak nám to hezky běhalo.Od té doby ale Jamba začala zlobit ve slalomu a na houpačce, takže čím víc se závody blížily, tím víc jsem...

—————

Fitmin Cup a Litomyšl

10.09.2010 10:41
  Víkend a ještě pár dní jsme s Jambou strávili v Litomyšli. A opět to bylo skvělé jako vždycky. V sobotu odpoledne jsem sbalila věci a vydala se s Jambou na Hlavní nádraží a odtud pak vlakem do České Třebové, kde nás už vyzvedla Anča a po krátké zastávce na místním cvičáku...

—————

Fotky z agi tábora Radarka

10.09.2010 10:31
Přidala jsem fotogalerii z agi tábora. Moc za ně děkujeme Dejně. Prohlédnout si je můžete tady a celou fotogalerii najde tu.

—————

Zaktualizovány akce

19.07.2010 11:28
Kam se kdy chystáme se můžete podívat tady

—————